Konzultace a slevy pro architekty (COVID-19)

V souvislosti s aktuální situací, vyhlášeným nouzovým stavem z důvodu pandemie COVID-19, jsme připravili pro odbornou veřejnost následující nabídku

Nabízíme členům ČKA bezplatné online konzultace na téma Veřejné zakázky pro architekty a službu Hledání zakázek na 3 měsíce za cenu jednoho.  

Věříme, že pořád dobíhají vaše již začaté projekty a že je zvládáte odbavovat i v aktuální situaci. Nouzový stav ale bude mít skoro určitě dopad na ekonomickou situaci v zemi. S veřejnými zakázkami jsme začali v době předchozí hypotekární krize v r. 2008 a ze zkušenosti již víme, že nejspíš dojde k omezení investic v soukromém sektoru. Pro mnohé ateliéry bylo i za předchozí krize řešením účastnit se veřejných zakázek.

Navrhujeme proto, abyste zvážili jestli není správný čas se (opět) zabývat veřejnými zakázkami a zabezpečit si tak práci na měsíce které jsou před námi. Veřejný sektor pořád vypisuje architektonické zakázky. Můžete se tak připravit na nadcházející měsíce. Jak Vám s tím můžeme pomoct?

Bezplatná konzultace

Bezplatné konzultace probíhají formou online hovoru přes Google Hangouts (případně Skype).

Konzultací získáte:

  • – Lepší představu o veřejných zakázkách ve vašem oboru činnosti
  • – Informace o tom, jaké jsou typické požadavky na vás jako dodavatele
  • – Představu o tom, co vám může přinést služba Hledání zakázek

 

Konzultace je nezávazná, nic nemusíte platit. Pouze vás prosíme, abyste respektovali domluvený čas a v době hovoru byli u počítače (budeme sdílet obrazovku). Předpokládaný čas konzultace je do 30 min. Kapacita je omezena, prosím objednejte se na konzultaci co nejdřív.

Služby na 3 měsíce za cenu jednoho

Nyní můžete získat naši službu hledání zakázek po dobu 3 měsíců za zvýhodněnou cenou. Přesnou cenu a podmínky Vám sdělíme poté co zjistíme vaše potřeby. Využití akce na 3 měsíce vás neváže k dalšímu využívání služeb.

Víc o Hledání zakázek

Právní prohlášení:
Na výše uvedenou nabídku není právní nárok. Nabídak platí po dobu zveřejnění. Nejedná se o nabídku dle §1731 – §1733 zákona č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku. Zda bude poskytnutá bezplatná konzultace nebo nabídka služeb za zvýhodněnou cenu je čistě na úvaze ZAKK s.r.o.